Producent obuwia ze skóry naturalnej dla mężczyzn i młodzieży
STRONA GŁÓWNA E-MAIL: INFO@ALVO-SHOES.COM        SELECT LANGUAGE:     
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę

Informacje o firmie

'Alvo' to rodzinna Firma powstała w 1995r. w Myszkowie (woj. śląskie). Jest producentem obuwia męskiego i młodzieżowego wykonanego z polskich skór naturalnych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i ciągów technologicznych dajemy gwarancję, że oferowany produkt jest na najwyższym poziomie. W produkowanych butach łączy elegancję, wygodę oraz jakość. Staranny dobór kopyt sprawia, że buty są idealnie dopasowane do każdej stopy. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów tworzących wnętrze buta klienci mogą cieszyć się komfortem użytkowania obuwia, które oddycha. Buty Alvo cieszą się powodzeniem w kraju i za granicą. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań nabywców poprzez produkt na światowym poziomie oraz odpowiedni system logistyczny.

Wszystkie buty marki Alvo produkowane są w zakładzie w Myszkowie. Buty z logiem Alvo wytwarzane są z troską o najwyższą precyzję i staranność wykonania oraz dobór dekoracyjnych detali. Znakiem rozpoznawczym wszystkich kolekcji Alvo są naturalne skóry oraz wykwintne eleganckie wzornictwo. W każdym sezonie pojawiają się nowe, zachwycające bogatą kolorystyką i niebanalnym wzornictwem modele butów dla mężczyzn, stanowiące połączenie klasyki i tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na modę. Kolekcje męskie to przede wszystkim wykonane z naturalnych skór gustowne półbuty idealne na oficjalne okazje oraz modele na co dzień o charakterze sportowym i w stylu casual.

Od 2011 roku istnieje również możliwość zakupu obuwia na Allegro.pl. Sprzedaż tą prowadzi firma 'Floter'.
Producent obuwia ALVO SHOES. Tworzymy obuwie męskie od 1995 roku.

Skontaktuj się z nami

telefon kontakatowy: 034/ 313 44 53
telefon komórkowy:   0 692 641 435
telefon komórkowy:   0 698 325 898

Mapka dojazdu:
Sprawdź jak dojechać tutaj
Producent obuwia męskiego Alvo - buty najwyższej jakości z naturalnych skór i najlepszych komponentów.
strona główna | informacje o firmie | kolekcje | warunki reklamacji | współpraca | kontakt z nami | polityka prywatności cookie
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych